Zakwas na żurek otrzymany z grubo mielonego żyta, wody i czosnku. Podstawa prawdziwego, domowego żurku, który smakuje jak dawniej u Babci. Pasteryzowany.
Składniki:
woda, żyto, czosnek
Posiada certyfikat Jakość Tradycja.
Szczególna duma Ogródka Dziadunia, ponieważ żurek przygotowywany jest przez nas, jak przed laty, od ziarenka.
Zasiane przez nas, pielęgnowane i zebrane żyto, starannie selekcjonujemy i mielimy u nas na mąkę. Potem łączymy z wodą, czosnkiem i … czekamy. Kiedy zakwas będzie idealnie kwaśny na żurek, wlejemy go do butelek i poddamy lekkiej pasteryzacji. Bez chemii, zagęszczaczy, konserwantów – tylko czysty, tradycyjny smak – dla Ciebie.
Najlepszy do wielkanocnego żurku z jajkiem, zalewajki, żuru z kiełbasą.
KOD EAN: 5907631202559
Waga: 330g
Wartość odżywcza produktu:
W 100 g: Energia: 208 kJ/49 kcal Tłuszcz: 0 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 9,8 g; w tym cukry: 0 g Błonnik: 2,3 g Białko: 0,6 g Sól: 0 g